Teknoloji

Geçiş Ön Siparişleri İçin NFT Müzayedeleri Başlıyor!

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (Togg), geçtiğimiz günlerde Trumore adlı taşınabilir bir uygulamayı piyasaya sürdü. hazır . Bu portatif uygulama yerli otomobil ile ilgili detaylara erişim ve NFT cüzdan gibi hesapların oluşturulmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca yerli otomobilin ön siparişleriyle ilgili süreçler de Trumore üzerinden yapılacaktı.

Şimdi ise Trumore ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Togg dedi ki, 100. Yıl Özel Serisi” Trumore üzerinden otomobiller için bir müzayede başlatacağını duyurdu. Bu, NFT’ler üzerinden yapılacak. müzayedede , 2023 NFT’ler satışa çıkacak. Bu NFT’lere sahip olan vatandaşlar, Togg’un özel sürümüne herkesten önce sahip olma fırsatına sahip olacak.

İhaleler 5-15 Şubat tarihlerinde yapılacak!

Resmi açıklamaya göre NFT müzayedeleri 5 Şubat’ta başlayacak, 15 Şubat’a kadar sürecek . Trumore uygulamasını indirip NFT cüzdanı oluşturan kullanıcıların yer alacağı açık artırmalarda ön sipariş sıralaması da belirlenecek. Yani ilk NFT’yi satın alan ilk kullanıcı, ayrıca ilk özel sürüm Togg’a da sahip olacak.

Müzayedeye çıkacak NFT’lerin başlangıç ​​fiyatları farklı olacak!

Edinilen bilgilere göre müzayedeye katılmak isteyen tüketiciler, yalnızca bir NFT için teklif verin verebilirler. Ayrıca bu NFT’lerin başlangıç ​​fiyatları da farklı olacaktır. Bu içerikte; 1-100 arası NFT’ler “en nadir”, 101-250 arası NFT’ler “çok nadir”, “250-999” arası NFT’ler “nadir”, 1000-2023 arası NFT’ler “normal” olarak sınıflandırılır. tamamlanacak. Bu NFT’ler için açık artırma başlangıç ​​fiyatları şöyle olacaktır:

  • Normal kategori: 10 AVAX
  • Nadir kategori: 15 AVAX
  • Birkaç kategori: 20 AVAX
  • En nadir kategori: 30 AVAX

Peki neden AVAX?

geçen yıl AVAXKripto para biriminin kurucusu Ava Labs ile ortaklık ortak olmuştu . NFT müzayedelerinin aslında bu ortaklık Son yıllarda düşünülenbu ortaya çıkarıyor.

AVAX ne kadar?

Coinmarketcap bilgilerine baktığımızda 1 AVAX satın almak için ödenmesi gereken bedelin olduğunu görebiliriz. 19 dolar O seviyeyi görüyoruz. Bu, Togg için NFT müzayedesine katılmak isteyen tüketicilerin en az 190$ (mevcut döviz kurlarıyla) ödemesi gerektiği anlamına gelir. 3.575 TL) harcamak zorunda kalacak.

Trumore nasıl kullanılacak ve neler sunuyor derseniz:

Trumore hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz:

haber-ulas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu